AktualityBanador.cz nově používá redakční systém AVITO

Napsáno 11.9.2012

Pro společnost Banador s.r.o. jsme v úzké spolupráci s grafickým studiem David Geč připravili a spustili nový web. Firma Banador je významným velkoobchodem s krby, kamny a s kompletní nabídou příslušenství a služeb. Stránky www.banador.cz jsou postaveny především jako produktový web, který prezentuje jednotlivé produktové řady společnosti Banador. Na návrhu architektury webu se podíleli také konzultanti z naší dceřiné společnosti optimio.

Více informací

Grafický návrh je opět perfektně zpracován a výborně prezentuje špičkové produkty značky Banador. Na úvodní stránce je efektní velkoprostorový rotující banner, který vhodně prezentuje hlavní výhody společnosti. Zajímavé jsou také podstránky o konkrétním produktu, kde je možnost prohlédnout si graficky zpracované hlavní výhody daného produktu včetně textového popisu. Důležitou součástí podstránky jsou také praktické rady od výrobce související s danou produktovou řadou.

Celý web je nasazen na redakční systém AVITO v edici AVITO Professional, díky kterému je správa obsahu velmi snadná a přehledná. Na webu jsou plánované také jazykové mutace do několika jazyků, v nejbližší době se počítá s přidáním slovenského jazka a angličtiny. Více si můžete web prohlédnout přímo na adrese www.banador.cz


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci