AktualityAvito získalo certifikaci ISO 9001

Napsáno 29.9.2021

Systém řízení kvality (QMS) ISO 9001 je nejvyhledávanější normou pro řízení jakosti na světě s více než milionem certifikovaných organizací ve 180 zemích po celém světě. ISO 9001 poskytuje rámec řízení jakosti, který mohou společnosti využít k zajištění konzistentní kvality svých produktů a služeb. A od září 2021 jej získalo také Avito!

Pro rok 2021 jsme jako jeden z hlavních směrů růstu společnost Avitoi nastavili zvyšování kvality dodávky projektů nad našimi produkty a celkovou standardizaci procesů. Logickým završením těchto dlouhodobých snad pak bylo získání certifikace ISO 9001, tedy systému řízení kvality. Procesní uchopení informačních toků a nastavení pravidel fungování napříč všemi odděleními firmy je velmi náročné zavést v takovém rozsahu, aby bylo možné certifikaci od nezávislé certifikační autority získat. Stejně tak se ale ukazuje, že náročné je i dlouhodobě fungovat dle nastavených pravidel, aby bylo možné následně tuto certifikaci obhajovat v rámci výročních kontrolních auditů. Pro dodávání rozsáhlých ecommerce projektů je nicméně takové fungování nezbytné a pevně věříme, že se pozitivně projeví v celkové kvalitě dodávané práce a celkové funkčnosti systému, které pro naše zákazníky v rámci digitalizace jejich byznysu realizujeme.


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci