Blog

Nová verze B2B systému pro společnost IVK

Nová verze B2B systému pro společnost IVK

Začátkem letonšího roku jsme do ostré verze přesunuli připravenou novou verzi obchodního B2B systému pro společnost IVK s.r.o. Systém nahrazuje původní aplikaci, která již přestávala být dostačující jak z pohledu funkčností, tak i uživatelského rozhraní a rychlosti celé aplikace.

Napsáno 20.1.2017

čti více


B2B systém pro značku Sinclair spuštěn!

B2B systém pro značku Sinclair spuštěn!

Pro společnost NEPA, společnost s ručením omezeným jsme spustili do ostrého provozu obchodní systém značky Sinclair. Jedná se o moderní obchodní online platformu, který je přřipraven pro zefektivnění komunikace mezi obchodním týmem a B2B odběrateli značky Sinclair nejen v České republice, ale i pro zahraniční partnery. Systém je připraven jako multiměnový i multijazyčný a lze jej používat na všech zařízeních nejrůznějších velikostí, díky odladěnému responzivnímu designu.

Napsáno 2.11.2016

čti více


DOLOMITE, OUTDOOR RESEARCH a Bergamont

Společnost sport port má „čich“ na kvalitní značky. Umí je přivést do České republiky a nabídnout produkty těchto značek skutečně ve velkém stylu. Příkladem za všechny je světoznámá značka SCOTT, která symbolizuje kvalitní kola, lyže a doplňky pro cyklistiku a lyžování.

Sílu značky a produktů v online světě nejlépe podpoří kvalitně zpracovaná webová prezentace. A tak se sport port obrátil na svého osvědčeného dodavatele, společnost Avito.

Ve velmi krátké době tak vznikly 3 krásné produktové weby, které jsou ušity stejnou jehlou jako už osvědčené stránky značky SCOTT, ale přitom každý z nich dává vyniknout prezentovaným produktům.

Nově na internetu tedy naleznete webovou prezentaci www.dolomitesport.cz, kde jsou outdoorové a lifestyle oblečení značky DOLOMITE, dále web www.orsport.cz s dokonale funkčním oblečením značky OUTDOOR RESEARCH. Trojlístek doplňuje stránka www.bergamontbike.cz, která prezentuje kola a cyklovybavení hamburské značky Bergamont. Na pozadí webové prezentace je redakční systém pagio CMS.

Napsáno 7.8.2016

čti více


Nový vzhled firemního webu Ferobet.cz dokončen

Nový vzhled firemního webu Ferobet.cz dokončen

V tomto týdnu jsme dokončili a nasadili nový vzhled pro firemní produktový web ferobet.cz, který je u naší společnosti provozován již od roku 2012. Se stálým klientem jsme se dohodli na nasazení designu, který kompletně připravil grafik a designér Michal Roman ze studia Provocateur. Kromě grafiky byla přepracována také celá struktura webu, úvodní stránka dostala posuvný styl více navazujících sekcí a upravený byl i detail jednotlivých produktů.

Společnou prací vznikl velmi pěkný firemní web s dotaženým responzivním designem a s odladěnou administrací veškerého obsahu. Administraci obstarává redakční systém pagio v individuální konfiguraci včetně předkladového centra pro pokročilou správu technického obsahu (například popisy produkt, ikon a dlaždic). Více můžete prozkoumat přímo na webu www.ferobet.cz

Napsáno 18.4.2016

čti více


Produktové weby Yealink a Yeastar spuštěny

V rámci kompletního redesginu všech webových projektů společnosti JOYCE s.r.o. jsme spustili produktové stránky Yealink.cz a Yeastar.cz. Oba weby dostaly nový vzhled korespondující s firemní webovou prezentací joyce.cz spuštěnou v březnu tohoto roku. Vzhled je nachystán dle moderních trendů, kdy úvodní stránka se skládá z několika logicky sestavených sekcí, design podstránek je pak navržen s orientací na přehlednost a čistý typografický vzhled grafiky.

Samozřejmou součástí implementace je také responzivní design, takže oba weby lze perfektně zobrazit i na mobilních zařízeních. Pro obě webové prezentace je instalován redakční systém pagio v totožné konfiguraci, díky kterému lze uživatelsky spravovat kompletní obsah všech prvků na webech. Webové stránky nalzenete na adresách www.yealink.cz a www.yeastar.cz

Napsáno 2.4.2016

čti více


Nový korporátní vzhled webu joyce.cz spuštěn

Pro našeho stálého klienta, brněnskou společnost JOYCE s.r.o. jsme dokončili nasazení nového designu webové stránky joyce.cz. Společně s novou grafikou, která využívá celošířkových grafických prvků a je nasazena jako kompletně responzivní, jsme provedli také úpravy redakčního systému a funkčností celé webové aplikace. Za pozornost stojí funkce pro správu a následné zobrazování technických příloh a souborů s ovladači pro všechna nabízená zařízení, která je kompletně administrovatelná přes správu produktů v systému eshopu. Součástí většího projektu byla také příprava a nasazení nového vzhledu pro webové stránky yealink.cz, yeastar.cz a joyce-energie.cz, na kterých se aktuálně pracuje. Více najdete přímo na webu joyce.cz.

Napsáno 2.3.2016

čti více


Synchronizovaný eshop na pomezí B2B a B2C

V únoru jsme do ostrého provozu spustili internetový obchod nejlevnejsiobaly.cz. Realizace byla objednána společností INPA s.r.o., která nabízí obalový materál nejrůznějších druhů. Přáním klienta bylo mít moderní internetový obchod, důraz měl být položen na nadčasový design a snadnou formu nákupu produktů.

Funkčností eshopu, rychlostí a především rozsahem synchronizace patří celý eshop do nejvyšší kategorie. Vše je napojeno na informační systém K2, kde jsou uloženy fotky produktů, kompletní texty i další údaje nutné pro chod eshopu. Správa ostatních doplňkových textů je řešena přes redakční systém pagio, který je součástí celého systému. Více můžete prozkoumat a případně i objednat přímo na eshopu nejlevnejsiobaly.cz.

Napsáno 20.2.2016

čti více


Nové korportání webové stránky Bedeur

Nové korportání webové stránky Bedeur

Pro společnost BEDEUR s.r.o., která vyrábí postele a příslušenství k postelím té nejvyšší kvality, jsme ve spolupráci s grafickým studiem David Geč připravili nový multijazyčný web. Jedná se kombinaci korporátního webu a produktového katalogu aktuálně ve čtyřech jazykových mutacích. Od samotného začátku realizace byl ze strany klienta kladen velký důraz na čistý nadčasový design a využití moderních technologií. Výsledkem je širokoformátový design s plnou podporou mobilních zařízení.

Vše funguje nad redakčním systémem pagio, který je zde nasazen v konfiguraci Katalog a zároveň obsahuje celou řadu unikátních rozšíření a vylepšení, ať už pro správu jazykových mutací, nebo vkládání a administraci informací o jednotlivých pobočkách firmy po Evropě. Více můžete prozkoumat přímo na webu bedeur.com, který se Vám automaticky spustí přímo ve Vaší jazykové mutaci, dle nastaveného jazyka Vašeho prohlížeče.

Napsáno 10.12.2015

čti více


Web Moravia.com nominován na Zlatou pecku!

Opět po roce je tu již 21. ročník české soutěže kreativity v reklamě Zlatá pecka. Přihlásilo se 168 prací od 58 agentur a zadavatelů. Všechny práce posuzovala odborná porota. Výsledkem je shortlist prací, které bodovaly nejvíce. A pozor!!! Avito je mezi nimi s webovou prezentací http://www.moravia.com. Už teď jsme zvědaví, jak dopadneme. Nesmíme opomenout poděkovat firmě Moravia IT za dlouholetou a oboustranně příjemnou spolupráci. Galavečer předávání cen proběhne 25. 2. 2016. Moderování se ujme osvědčený Kuba Kohák a určitě to bude velmi zajímavý a plodný večer, ať bude náš výsledek jakýkoli. Držte nám palce :)

Více se dočtete tu: http://www.acra-mk.cz/cs/co-je-noveho/nominace.html

Napsáno 1.12.2015

čti více


Produktový katalog Flamen.cz v nové grafice

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost FLAMEN s.r.o. jsme připravili ve spolupráci s grafickým studiem GREEN CAT nový vzhled multijazyčného produktového webu. Web flamen.cz běží aktuálně ve čtyřech jazykovýh mutacích a další dvě jazykové mutace se připravují. Nový design byl připraven v moderním grafickém stylu, převládá bílá barva s důrazem typografii a fotky produktů. Web je v nové grafice velmi přehledný, působí nadčasovým a nadnárodním stylem a samozřejmostí je také responzivní chování grafiky, díky kterému je web dobře použitelný i na mobilních zařízeních. Více můžete prozkoumat přímo na webu flamen.cz

Napsáno 24.11.2015

čti více


Informační portál pro lékárníky

Pro Českou lékarnickou komoru jsme vytvořili a spustili unikátní informativní web. Cílem webového portálu je seznamovat pacienty a návštěvníky webu lékarenskou praxí a poskytovat detailní odborné informace o celém oboru.

Napsáno 13.8.2015

čti více


Rozsáhlý produktový web pro nadnárodní značku

Rozsáhlý produktový web pro nadnárodní značku

Pro společnost NEPA spol. s r.o. a její mezinárodní značku Sinclair jsme dokončili a spustili mutlijazyčný produktový web Sinclair-Solutions.com. Jedná se o webové stránky s kompletním portfoliem produktů značky Sinclair včetně detailnéch popisů jednotlivých produktových sérií i konkrétních produktů.

Napsáno 31.7.2015

čti více


Moderní technologie na moderním webu

Pro blanenskou společnost MP Elektronik technologie s.r.o. jsme ve spolupráci s grafickým studiem David Geč s.r.o. nachystali zbrusu nové firemní webové stránky mpelektronik.cz. Web vyniká moderním Full-Screen zobrazením, technologicky pokročilám ovládáním pomocí klávesnice a také přehledně zpracovnaným responzivním designem pro podporu přístupu z mobilních zařízení. Vše je napojeno na redakční systém pagio standard. Více najdete přímo na webu mpelektronik.cz.

Napsáno 6.10.2014

čti více


Moravia IT v novém!

Novou podobou internetových stránek se už několik týdnů chlubí společnost Moravia IT. Ve spolupráci se studiem Davida Geče jsme pro tuto společnost připravili kompletní redesign korporátního webu v několika jazykových verzích. Web je 100% responzivní, pohodlně si ho tak prohlédnete na velké obrazovce, na tabletu i na chytrém mobilu. Web je také propojený se sociálními sítěmi a díky službě HubSpot má jedny z nejpokročilejších nástrojů pro inbound marketing.

Nový korporátní web najdete na http://www.moravia.com.

Napsáno 19.5.2014

čti více


Moderní produktový web od Avita

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, Slovenskou společnost K-system, s.r.o. jsme v miulém týdnu dokončili a do ostrého provozu spustili novou webovou prezentaci. Jedná se o produktový web s kvalitní stínící technikou, kterou společnost K-system dodává. Celý projekt vznikl jako rozšíření marketingových aktivit společnosti pro 2013, kdy cílem je posílení pozice nabízených produktů na slovenském trhu. Celý web vznikal pod odborným dohledem dceřiné společnosti optimio s.r.o., která dodávala úvodní analýzy i návrh drátěnného modelu webu.

Napsáno 22.7.2013

čti více


Banador.cz nově používá redakční systém pagio

Pro společnost Banador s.r.o. jsme v úzké spolupráci s grafickým studiem David Geč připravili a spustili nový web. Firma Banador je významným velkoobchodem s krby, kamny a s kompletní nabídou příslušenství a služeb. Stránky www.banador.cz jsou postaveny především jako produktový web, který prezentuje jednotlivé produktové řady společnosti Banador. Na návrhu architektury webu se podíleli také konzultanti z naší dceřiné společnosti optimio.

Napsáno 11.9.2012

čti více


Web světové značky SCOTT používá redakční systém pagio

České zastoupení značky SCOTT, společnost SPORT 04 spol. s r.o. nás oslovilo s vytvořením nové webové prezentace produktů značky SCOTT. O realizaci webu se postaral náš pracovní tým a celý web je kompletně obsluhován přes redakční systém pagio. Web obsahuje individuálně připravený rezervační systém na služby poskytované společností SPORT 04. Také jsme na web instalovali upravený Store locator s podrobným seznamem prodejců značky SCOTT v ČR. Web můžete vidět na adrese: www.scottsport.cz

Napsáno 31.5.2012

čti více


Webový katalog jkanimals.cz spuštěn

Pro společnost JK ANIMALS Josefa Kvapila jsme připravili a spustili firemní webové stránky, které jsou zároveň katalogem s nabízenými výrobky. Na tvorbě webu se podílo také partnerské grafické studio Francisdrake design studio, které navrhovalo kompletné vzhled celé webové prezentace. Stránky jkanimals.cz využívají pro svůj chod redakční systém pagio v aktuální verzi 2.61, která přináší nové vylepšené funkce pro správu obsahu a tvorbu eshopu.

Napsáno 13.9.2011

čti více


Vytvořili jsme B2B portál pro známou značku Scott

Po známé značce Garmin jsme do našeho portfolia získali dalšího významného klienta, světoznámou značku Scott. Firma Scott je výrobcem sportovního vybavení, se specializací především na potřeby pro cyklistiku a lyžařské vybavení. Pro výhradního prodejce značky Scott jsme vytvořili B2B portál zajišťující velkoobchodní činnost dodavatele. Na celém projektu jsme spolupracovali společně s partnerskou společností CCV.

Celý B2B portál je vytvořen a administrován pomocí redakčního systému pagio, které svoje kvality prokazuje i na jiných B2B portálech. Hlavními požadavky klienta byla synchronizace eshopu se stávajícím informačním systémem Microsoft Dynamics NAV. Toto je řešeno pomocí specializovaného synchronizačního můstku, o který je redakční systém pagio rozšířen a který zajišťuje tuto komunikaci. B2B portál také umožňuje dealerům značky Scott vytvářet předobjednávky zboží na následující sezónu a následně sledování jejich vykrytí. O dalších zajímavých funkcích si budete moci přečíst v připravované případové studii.

Napsáno 30.3.2011

čti více


Nový portál patřící pod garmin.cz spuštěn

V minulém týdnu jsme spustili internetový portál unlock.garmin.cz, který jsme vytvořili pro našeho dlouhodobého klienta Picodas Praha spol. s r.o. Jedná se internetovou aplikaci, která má veřejnou část přístupnou běžně přes internet a také neveřejnou část, kterou využívá přímo firma Picodas. Neveřejná část je vlastně webový informační systém, který vytvořila naše dceřinná firma evidio s.r.o. Veřejná část pak dostala modernizovanou grafiku a běží na redakčním systému pagio.

Veřejná část slouží pro hlavní účel celého portálu, tedy pro odemykání mapových souborů pro navigace značky Garmin. Tvůrcem těchto mapových souborů je právě firma Picodas, která díky tomuto portálu může zároveň sledovat i využívání jednotlivých prodaných navigací a mít o nich přehled. Pro registraci přístrojů je na portálu unlock.garmin.cz nachystán speciální plugin s názvem garmin-konektor, který automaticky načítá a předvyplňuje údaje o používané navigaci Garmin. Více informací najdete v připravované případové studii.

Napsáno 21.3.2011

čti více


logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx