Blog společnosti AVITO
Co takhle práce v Avitu? Pro zájemce jsme spustili nový web!

Co takhle práce v Avitu? Pro zájemce jsme spustili nový web!

Je to tak. Rosteme a chceme být větší a silnější. Všichni, koho zajímá, jaká je práce v Avitu, se mohou kouknout na náš nový web kariera.avito.cz. Na stránce se dozvíte vše, co se týká pracovních podmínek, a také seznam aktuálně hledaných pozic. Speciálně pro tuto sránku také vznikla sada našich nových krásných fotek. Tak se pojďte podívat, jak to v Avitu vypadá a jaké tváře se skrývají za známými jmény. Věděli jste například, jak vypadá kolega Zdeněk? Na obrázku sedí hned vedle Františka Vybírala :)

Čti více
Nová verze B2B systému pro společnost IVK

Nová verze B2B systému pro společnost IVK

Začátkem letonšího roku jsme do ostré verze přesunuli připravenou novou verzi obchodního B2B systému pro společnost IVK s.r.o. Systém nahrazuje původní aplikaci, která již přestávala být dostačující jak z pohledu funkčností, tak i uživatelského rozhraní a rychlosti celé aplikace.

Čti více
B2B systém pro značku Sinclair spuštěn!

B2B systém pro značku Sinclair spuštěn!

Pro společnost NEPA, společnost s ručením omezeným jsme spustili do ostrého provozu obchodní systém značky Sinclair. Jedná se o moderní obchodní online platformu, který je přřipraven pro zefektivnění komunikace mezi obchodním týmem a B2B odběrateli značky Sinclair nejen v České republice, ale i pro zahraniční partnery. Systém je připraven jako multiměnový i multijazyčný a lze jej používat na všech zařízeních nejrůznějších velikostí, díky odladěnému responzivnímu designu.

Čti více
Smart City Innovations Institut a jejich nový web

Smart City Innovations Institut a jejich nový web

Smart City Innovations Institut, z.ú. je nevládní nezisková organizace, která vznikla s cílem podpořit rozvoj efektivní implementace tzv. chytrých technologií do struktur samospráv a státní správy. Zároveň pomáhá vykonávat úkony potřebné pro certifikaci této implementace dle standardů a norem vydávaných SCII městských samosprávám a jejich dodavatelům na základě jejich vyžádání.

Protože v SCII se snaží vytvářet komunitu expertů, je potřeba se jako expert prezentovat také v online světě. A tak vznikla moderní webová prezentace smartcityinstitut.cz ve spolupráci s reklamní agenturou ADWAY, která se postarala o grafickou podobu webu. Avito se následně dodanou grafiku vzalo, přetavilo do HTML5 šablon, které napojilo na redakční systém pagio CMS pro snadnou správu obsahu i obrázků.

Webová prezentace je plně responzivní, přehledná a nabízí rychlé odpovědi na otázky týkající se všech aspektů chytrých měst.

Čti více

Stuhová víla - web, který může odstartovat pohádkovou kariéru

Stuhová víla není kouzelná postava. Je to živý projekt Českého svazu moderní gymnastiky, který oslovuje rodiče pohybově nadaných dětí.

Právě na nejmenší děti je zaměřený i nový web svazu - stuhovavila.cz.

O grafický design se postaralo brněnské studio KOBRA DESIGN, celá webová prezentace běží na osvědčeném redakčním systému pagio CMS.

Celý web je plně responzivní a je jistě užitečnou pomůckou pro rodiče, kteří uvažují o gymnastické kariéře svých dětí.

Čti více

DOLOMITE, OUTDOOR RESEARCH a Bergamont

Společnost sport port má „čich“ na kvalitní značky. Umí je přivést do České republiky a nabídnout produkty těchto značek skutečně ve velkém stylu. Příkladem za všechny je světoznámá značka SCOTT, která symbolizuje kvalitní kola, lyže a doplňky pro cyklistiku a lyžování.

Sílu značky a produktů v online světě nejlépe podpoří kvalitně zpracovaná webová prezentace. A tak se sport port obrátil na svého osvědčeného dodavatele, společnost Avito.

Ve velmi krátké době tak vznikly 3 krásné produktové weby, které jsou ušity stejnou jehlou jako už osvědčené stránky značky SCOTT, ale přitom každý z nich dává vyniknout prezentovaným produktům.

Nově na internetu tedy naleznete webovou prezentaci www.dolomitesport.cz, kde jsou outdoorové a lifestyle oblečení značky DOLOMITE, dále web www.orsport.cz s dokonale funkčním oblečením značky OUTDOOR RESEARCH. Trojlístek doplňuje stránka www.bergamontbike.cz, která prezentuje kola a cyklovybavení hamburské značky Bergamont. Na pozadí webové prezentace je redakční systém pagio CMS.

Čti více

Hledáme webaře / webařku

Chcete pracovat v mladém kolektivu a podílet se na ambiciózních projektech? Pak Vám naše firma nabízí příležitost. Do našeho týmu hledáme muže nebo ženu na pozici Webmaster / kodér. Nabízíme externí spolupráci i stálé zaměstnání.

Čti více
Nový vzhled firemního webu Ferobet.cz dokončen

Nový vzhled firemního webu Ferobet.cz dokončen

V tomto týdnu jsme dokončili a nasadili nový vzhled pro firemní produktový web ferobet.cz, který je u naší společnosti provozován již od roku 2012. Se stálým klientem jsme se dohodli na nasazení designu, který kompletně připravil grafik a designér Michal Roman ze studia Provocateur. Kromě grafiky byla přepracována také celá struktura webu, úvodní stránka dostala posuvný styl více navazujících sekcí a upravený byl i detail jednotlivých produktů.

Společnou prací vznikl velmi pěkný firemní web s dotaženým responzivním designem a s odladěnou administrací veškerého obsahu. Administraci obstarává redakční systém pagio v individuální konfiguraci včetně předkladového centra pro pokročilou správu technického obsahu (například popisy produkt, ikon a dlaždic). Více můžete prozkoumat přímo na webu www.ferobet.cz

Čti více

Produktové weby Yealink a Yeastar spuštěny

V rámci kompletního redesginu všech webových projektů společnosti JOYCE s.r.o. jsme spustili produktové stránky Yealink.cz a Yeastar.cz. Oba weby dostaly nový vzhled korespondující s firemní webovou prezentací joyce.cz spuštěnou v březnu tohoto roku. Vzhled je nachystán dle moderních trendů, kdy úvodní stránka se skládá z několika logicky sestavených sekcí, design podstránek je pak navržen s orientací na přehlednost a čistý typografický vzhled grafiky.

Samozřejmou součástí implementace je také responzivní design, takže oba weby lze perfektně zobrazit i na mobilních zařízeních. Pro obě webové prezentace je instalován redakční systém pagio v totožné konfiguraci, díky kterému lze uživatelsky spravovat kompletní obsah všech prvků na webech. Webové stránky nalzenete na adresách www.yealink.cz a www.yeastar.cz

Čti více

Firemní web Konex ocel nově na systému pagio

Spustili jsme nové firemní stránky společnosti KONEX OCEL s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem oceli pro Českou republiku i do zahraničí. Pro klienta jsme zrealzovali jak návrh grafiky nového webu, tak kompletní implementaci včetně responzivního designu a naplnění obsahu celého webu.

Celý web je postaven nad redakčním systémem pagio, díky kterému lze spravovat kompletní obsah včetně připravované jazykové verze v angličtině. Více můžete prozkoumat na www.konex-ocel.cz

Čti více

Nový korporátní vzhled webu joyce.cz spuštěn

Pro našeho stálého klienta, brněnskou společnost JOYCE s.r.o. jsme dokončili nasazení nového designu webové stránky joyce.cz. Společně s novou grafikou, která využívá celošířkových grafických prvků a je nasazena jako kompletně responzivní, jsme provedli také úpravy redakčního systému a funkčností celé webové aplikace. Za pozornost stojí funkce pro správu a následné zobrazování technických příloh a souborů s ovladači pro všechna nabízená zařízení, která je kompletně administrovatelná přes správu produktů v systému eshopu. Součástí většího projektu byla také příprava a nasazení nového vzhledu pro webové stránky yealink.cz, yeastar.cz a joyce-energie.cz, na kterých se aktuálně pracuje. Více najdete přímo na webu joyce.cz.

Čti více

Synchronizovaný eshop na pomezí B2B a B2C

V únoru jsme do ostrého provozu spustili internetový obchod nejlevnejsiobaly.cz. Realizace byla objednána společností INPA s.r.o., která nabízí obalový materál nejrůznějších druhů. Přáním klienta bylo mít moderní internetový obchod, důraz měl být položen na nadčasový design a snadnou formu nákupu produktů.

Funkčností eshopu, rychlostí a především rozsahem synchronizace patří celý eshop do nejvyšší kategorie. Vše je napojeno na informační systém K2, kde jsou uloženy fotky produktů, kompletní texty i další údaje nutné pro chod eshopu. Správa ostatních doplňkových textů je řešena přes redakční systém pagio, který je součástí celého systému. Více můžete prozkoumat a případně i objednat přímo na eshopu nejlevnejsiobaly.cz.

Čti více

Webový katalog ZábavneAtrakce.cz v novém vzhledu

Pro našeho stálého klienta, společnost GEMARE GROUP s.r.o. jsme ve spolupráci s grafickým studem David Geč s.r.o. dokončii novou verzi webového online katalogu zábacných atrakcí.

Web nabízí kompletní přehled produktů s možností zaslání online poptávky na konkrétní atrakce. Vše je zpracováno v atraktivním nadčasovém vzhledu a samozřejmostí je také responzivní design. Katalog je nachystán v kompletní slovenské verzi, vše obsluhuje redakční systém pagio v individuální konfiguraci katalog. Více na zabavneatrakce.cz a zabavneatrakcie.sk

Čti více

Produktová videokampaň pro světovou značku

Pro našeho dlouholetého klienta jsme zrealizovali a v minulém týdnu dokončili komplexní onlinemarketingovou kampaň. Jednalo se o cílenou propagaci jedné řady produktů značky Garmin, která byla postavena na jednotlivých krátkých videospotech zpracovaných formou recenze. Celkem vzniklo šest samostatných videospotů, na které se lze podívat přímo na Youtube kanálu českého distributora značky Garmin.

Čti více
Nové korportání webové stránky Bedeur

Nové korportání webové stránky Bedeur

Pro společnost BEDEUR s.r.o., která vyrábí postele a příslušenství k postelím té nejvyšší kvality, jsme ve spolupráci s grafickým studiem David Geč připravili nový multijazyčný web. Jedná se kombinaci korporátního webu a produktového katalogu aktuálně ve čtyřech jazykových mutacích. Od samotného začátku realizace byl ze strany klienta kladen velký důraz na čistý nadčasový design a využití moderních technologií. Výsledkem je širokoformátový design s plnou podporou mobilních zařízení.

Vše funguje nad redakčním systémem pagio, který je zde nasazen v konfiguraci Katalog a zároveň obsahuje celou řadu unikátních rozšíření a vylepšení, ať už pro správu jazykových mutací, nebo vkládání a administraci informací o jednotlivých pobočkách firmy po Evropě. Více můžete prozkoumat přímo na webu bedeur.com, který se Vám automaticky spustí přímo ve Vaší jazykové mutaci, dle nastaveného jazyka Vašeho prohlížeče.

Čti více

Web Moravia.com nominován na Zlatou pecku!

Opět po roce je tu již 21. ročník české soutěže kreativity v reklamě Zlatá pecka. Přihlásilo se 168 prací od 58 agentur a zadavatelů. Všechny práce posuzovala odborná porota. Výsledkem je shortlist prací, které bodovaly nejvíce. A pozor!!! Avito je mezi nimi s webovou prezentací http://www.moravia.com. Už teď jsme zvědaví, jak dopadneme. Nesmíme opomenout poděkovat firmě Moravia IT za dlouholetou a oboustranně příjemnou spolupráci. Galavečer předávání cen proběhne 25. 2. 2016. Moderování se ujme osvědčený Kuba Kohák a určitě to bude velmi zajímavý a plodný večer, ať bude náš výsledek jakýkoli. Držte nám palce :)

Více se dočtete tu: http://www.acra-mk.cz/cs/co-je-noveho/nominace.html

Čti více

Produktový katalog Flamen.cz v nové grafice

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost FLAMEN s.r.o. jsme připravili ve spolupráci s grafickým studiem GREEN CAT nový vzhled multijazyčného produktového webu. Web flamen.cz běží aktuálně ve čtyřech jazykovýh mutacích a další dvě jazykové mutace se připravují. Nový design byl připraven v moderním grafickém stylu, převládá bílá barva s důrazem typografii a fotky produktů. Web je v nové grafice velmi přehledný, působí nadčasovým a nadnárodním stylem a samozřejmostí je také responzivní chování grafiky, díky kterému je web dobře použitelný i na mobilních zařízeních. Více můžete prozkoumat přímo na webu flamen.cz

Čti více

Redesign produktového katalogu dokončen

Pro partnerskou společnost AZUMA EUROPE jsme zrealizovali a nasadili nový vzhled i funkce pro webový katalog japonské značky HITACHI. Grafika je připravena dle zadání mateřské společnosti a vychází z přesně definovaného korporátního stylu. Oproti původnímu webu došlo k značnému rozšíření produktových informací a celkové modernizaci vzhledu celého katalogu. Více můžete najít přímo na webu hitachi-powertools.cz

Čti více

Moderní eshop pro produkty značky Acer

Ve spolupráci s partnerskou agenturou AZUMA EUROPE spol. s r.o. jsme vytvořili nový internetový obchod s produkty světoznámé značky Acer. Jedná se o přehledný moderní eshop, v kterém uživatel může najít tisíce produktů značky Acer a zároveň může snadno zvolit dodavatele servisních služeb, které ke zvolenému výrobku požaduje. Vše funguje nad redakčním systémem pagio ESHOP, ktderý je určen pro správu malých a středních internetových obchodů. Více můžete najít na www.acergold.cz

Čti více

Nová a lepší technická podpora

Od letošního roku používáme pro řízení veškeré práce produkty společnosti Atlassian - JIRA, JIRA Agile a JIRA Service Desk, které nám pomohly odbavit již několit tisíc požadavků. Helpdesk je nově integrovaný přímo do systému na řízení vývoje. Každý vývojář proto hned vidí fronty prioritních úkolů. A co víc, Vy sami můžete své požadavky sledovat - včetně toho, jak vypadá jejich řešení. Vyzkoušejte to.

Čti více

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama